+90 532 059 98 93

  •   info@fm1tech.com.tr / destek@fm1tech.com.tr
Awesome Image

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Genel seslendirme ve acil anons sistemi, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılır. Genel seslendirme sistemi, mikrofonlar, amplifikatörler, hoparlörler ve ilgili ekipmanı içeren elektronik bir sistemdir. Bir insan sesinin, müzik aletinin veya başka bir akustik ses kaynağının ya da kaydedilen ses veya müziğin görünür sesini artırır. Bu sistemler meydana gelebilecek her türlü tehlike anında yapılması gereken anons ve acil durum mesajlarını belirlenen ana merkezden istenilen bölgelere hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Genel seslendirme ve acil anons sistemlerin kurulumu yapılacak olan alanın ihtiyaç ve özellikleri dikkate alınarak yapıldığı için her alanda değişiklik göstermektedir. Bu sistemlerin kullanım alanlarından bazıları; kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, okullar, fabrikalar, askeri birlikler, tüneller, oteller, toplantı salonları, stadyumlar ve havalimanlarıdır.

FM1TECH birinci sınıf kaliteye sahip ürünler ve sahip olduğu deneyimli ekibi ile size genel seslendirme ve acil anons sistemlerinde fark yaratan çözümler sunar.